Preskočiť na obsah

FAQ

Často kladené otázky

Sme nová slovenská firma, ktorá ponúka krabičky plné starostlivo vyberaných dobrôt, hračiek či pomôcok pre Vašich domácich miláčikov. Súčasťou obchodu je aj e-shop so zaujímavými a inovatívnymi produktami.

V Puppyboxe sa nachádzajú hračky, pamlsky či iné pomôcky charakteristické pre daný box – narodeninový box, puppy box, tématický box, pamlskový box atď. Každý Puppybox je vyskladaný na mieru pre Vaše psíka  a prispôsobený jeho potrebám , preto je veľmi dôležité do objednávky zadať meno, veľkosť, rasu a vek. Všetky aktuálne boxy nájdete vždy na našom e-shope.

 

Obrázky vyskladaných boxov na našom eshope sú možné variácie produktov. Každý box sa snažíme vyskladať podľa Vašich vstupných údajov pri objednávke poprípade špecifickým potrieb ako sú napríklad: alergie na potraviny, vek psíka a aktivita, majiteľ neobľubuje pískacie hračky… atď. 

Ak si vyžiadane presne rovnaký box, veľmi radi Vám ho zabalíme. 

Puppybox je šikovné riešenie ako UŠETRIŤ ČAS A PENIAZE. Chápeme, že mnohí z Vás ste unavení z práce a nemáte čas a chuť stráviť hodiny na internete s vyberaním vhodných darčekov pre Vašich psíkov. My za Vás hračky nakúpime za lepšie ceny, zabalíme a pošleme domov. Nemusíte sa o nič starať.

Do balíčku sa snažíme vždy pribaliť aj niečo nové, zaujímavé a originálne. Vo Vianočnom boxe to boli napríklad, ručne šité Vianočné mašličky na pripnutie na obojom alebo postroj

V našom eshope nájdete špeciálny box pre mačky či dokonca rôzne produkty. 

Puppybox si môžete objednať cez náš E-SHOP či cez správu na sociálnych sieťach, poprípade na maily info@puppybox.sk.

Stačí ak nám pri objednávke napíšete MENO, VEĽKOSŤ, RASU A VEK Vašeho miláčika a my mu vyskladáme PUPPY BOX na mieru. V ponuke máme veľkosti S, M, L.

-platobnou kartou cez bezpečný systém Stripe

-bankovým prevodom (do 3 dní)

-dobierkou za príplatok 1,2€

Faktúra Vám príde elektronicky na Vašu mailovú adresu. 

– Zásielkovňa (Platba vopred) – 3€

– balík na poštu (Platba vopred) – 3,90€ 

– balík na adresu (Platba vopred) – 4,50€

Balíky k Vám od potvrdenia objednávky dorazia do 5 pracovných dní.  Pri platbe bankovým prevodom sa potvrdením myslí prijatie platby na účet firmy. Možnosť platby dobierkou je za príplatok 1,2€.